Львів'янин побудував хату з пляшок від шампанського

Львів'янин побудував хату з пляшок від шампанського

В день майстер викладавав 250 пляшок

Будинок з пляшок виявився удвічі дешевшим за цегляний.

Пенсіонер Володимир Біжик звів своє двоповерхове житло зі звичайнісіньких пляшок. Зробив це власноруч у глухому карпатському селі, повідомляє ТСН.

Щоб доїхати до диво-хати від найближчого райцентру – Турки, треба відмучити 40 км грунтовим полігоном. Боберка – це кінець географії. Якщо дивитися на карту України, це село найвисунутіше на Захід. Україно-польський кордон підходить до нього упритул.

Чутки про пляшковий будинок вже перетнули кордон - про Володимира Біжика знають і у Польщі. Хоч час у Боберці зупинився і тут чимало старих бойківських хат, саме цей чоловік диктує Україні нову архітектурну моду.

За об'ємом пляшка замінила Володимирові цеглину. Вага її утричі менша, а ціна ушестеро дешевша. На відміну від цегли, пляшки не гниють і грибок їх не бере

25 тисяч пляшок архітектор збирав на сміттєзвалищах великих міст 5 років. "Ринок розприділений. Цигани не дадуть бутилку взяти. Я платив їм 15 коп за пляжку, а возив стареньким Жигулем", - розповів власник "пляшкового будинку".

Простір між пляшками – 8,5 см. Стіни вирівнював за допомогою вассер-ваги. А закривав їх не пробками, а розчином, щоб "дихали". В день майстер викладавав 250 пляшок.

Усередині будинку шість кімнат – по три на кожному поверсі. Внутрішні стіни з цегли, але підлогу Володимир теж викладатиме пляшками з-під пива і горілки - замість підігріву.

Свій диво-будинок Біжик звів із розпачу: його зняли з черги на житло у Полтаві без жодної компенсації. За скромну місячну пенсію у 1600 гривень колишній військовослужбовець збудував унікальну хату на нестійкому карпатському грунті, де навіть звичайний будинок зводити важко.

 

Чоловік побудував будинок зі звичайнісіньких пляшок

Чоловік побудував будинок зі звичайнісіньких пляшок

Повʼязані теми:

Наступна публікація