Німкеня привласнила 40 тисяч євро туалетних монет

Німкеня привласнила 40 тисяч євро туалетних монет

Ілюстрація / Фото: AFP

Підприємниця приховала від податків близько 40 тисяч євро дрібною монетою.

Прокуратура Бонна виявила в гаражі підприємниці, що займається орендою і обслуговуванням громадських вбиралень, десятки мішків, набитих дріб'язком номіналом від 1 до 50 євроцентів, які вона приховала від оподаткування, повідомляють німецькі ЗМІ.

Щоб вилучити і вивезти всі гроші, співробітникам правоохоронних органів довелося підігнати 7-тонну вантажівку. Дріб'язок був потім доставлений в німецький Федеральний банк в Кельні. За попередніми даними, підприємниця приховала від податків близько 40 тисяч євро дрібною монетою.

Повідомляється, що жінці належить фірма, що займається обслуговуванням громадських вбиралень. Сама підприємниця, за непідтвердженими даними, їздить на машині класу люкс і живе у фешенебельному кварталі Бонна.

Раніше вона платила податки через один з банків. Проте останнім часом співробітники фіскальних органів помітили, що сума відрахувань стала менше, ніж повинна була бути з урахуванням обороту компанії. Підозрювана стверджує, що в неї зламалася машина лічильна для дріб'язку, і тому вона була змушена тимчасово зберігати гроші в гаражі.

Однак, як зазначають ЗМІ, коли поліція подзвонила у двері її будинку, жінка довго не підходила до дверей, натомість намагаючись позбутися компрометуючих доказів. Вона викинула кілька мішків з туалетного дріб'язком з вікна на дах гаража, проте поліція знайшла їх і там.

Читайте також:

Американка 3 дні плистиме без захисної клітки через протоку, повну акул

У російського бізнесмена викрали пилосос із 1 млн рублів усередині

Австралієць помилково двічі виграв у лотерею

Повʼязані теми:

Наступна публікація