Американка 3 дні плистиме без захисної клітки через протоку, повну акул

Американка 3 дні плистиме без захисної клітки через протоку, повну акул

Дайана Неяд плистиме три дні від берега Куби до США

61-річна мешканка США Дайана Неяд вирішила проплисти 166 кілометрів по протоці, котра розділяє Кубу і США. Для цього їй треба провести 4 дні в воді.

61-річна американка Дайана Неяд вирішила подолати 166 кілометрів без захисної клітки від акул по протоці, яка розділяє Кубу і штат Флориду (США). Плавчиня стартувала увечері, 7 серпня, з Гавани.

Вона сподівається дістатися до флоридського Кі-Уеста в середу і стати першою людиною, яка подолає виснажливі 166 кілометрів водного шляху без клітки, яка надійно захищає плавців від акул. Для того, щоб цей епічний заплив міг відбутися, знадобилося більше року переговорів - між США і Кубою досьогодні немає дипломатичних відносин, повідомляє "Комсомольская правда в Украине".

Дайана Неяд вважалася в 70-і роки минулого століття однією з найкращих плавчинь на довгі дистанції, проте в 1978 році, у віці 28 років, вона не зуміла переплисти Флоридську протоку, що розділяє Америку і Кубу.

Зараз, через третину століття, літня плавчиха, що пішла з великого спорту три десятиліття тому, вирішила знову увійти в повні акул води протоки, тому що, поки є сили, хоче здійснити свою давню мрію.

"Я мріяла все життя стати першою людиною, яка перепливе Флоридську протоку без клітки від акул", - повідомила жінка перед початком запливу.

Усі три дні, які повинен протривати заплив, у Дайани не буде повноцінного сну. Вона буде весь час плисти і тільки кожні півтори години кілька хвилин харчуватися через трубочку.

Звичайно, Дайана Неяд вирушила в дорогу не одна. Її супроводжують кілька човнів з медиками, дієтологами і, природно, спеціальними людьми, які захистять її в разі нападу акул. Два човни обладнані підводними електричними захисними щитами від акул. Якщо ж акули прорвуться через них, на допомогу прийдуть аквалангісти.

Нагадаємо, раніше почастішали випадки нападів акул на людей на єгипетських курортах. Наприкінці 2010 року у Червоному морі сталася серія нападів акул на людей. Постраждали троє російських туристів, один громадянин України. Ще одна туристка з Німеччини внаслідок атаки хижака померла.

Читайте також:

Напад акули-людожерки у Єгипті: ексклюзивне фото

Росіянин відбився від акули: я бив її правою рукою, поки вона жувала ліву

Учені: за 10 років акули-людожери з'являться і в Криму

З Каїрського музею викрали статую Тутанхамона

Американка 3 дні плистиме без захисної клітки через протоку, повну акул

Американка 3 дні плистиме без захисної клітки через протоку, повну акул

Повʼязані теми:

Наступна публікація