ЗМІ: Музиканта з групи "Грін Грей" спіймали на наркоторгівлі

ЗМІ: Музиканта з групи "Грін Грей" спіймали на наркоторгівлі

Грін Грей / Фото: text base

6 серпня рано вранці у Києві знешкодили організовану злочинну групу наркоторговців із міжнародними зв'язками, одним з них виявився відомий український рок-музикант.

Відомий український музикант входив у злочинне угруповання, яке займалося виробництвом та збутом наркотиків у Києві серед представників шоу-бізнесу.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС, затримали семеро осіб. Також вилучили велику кількість наркотиків та обладнання підпільної лабораторії.

Як з'ясувалося, очолювала злочинну групу 40-річна громадянка Німеччини. У числі співучасників є ще один іноземець, решта - мешканці столиці, серед яких відомий музикант популярної української групи.

Наркоторговці й розповсюджували кокаїн та канабіс серед представників шоу-бізнесу.

Виробництво зілля зловмисники налагодили самостійно, організувавши лабораторію в одному з сіл Київщини.

Приватний будинок обладнали системами вентиляції та зрошувально-крапельного поливу. Запаслися хімікатами, мінеральними добривами і насінням. Все це нині вилучено.

Міліціонери виявили тут 70 кущів канабісу та 15 кілограмів вже готової марихуани.

Зараз затримані утримуються в ізоляторі тимчасового утримання. З ними проводять слідчі дії та перевіряють на причетність до скоєння інших злочинів на території Києва та України.

За словами начальника прес-служби столичної міліції Володимира Поліщука, затримали бас-гітариста однієї з українських рок-груп. Деякі ЗМІ поширили інформацію про затримання учасника гурту Green Grey Дизеля.

Однак сама група Green Grey спростувала інформацію про затримання Дизеля.

Як повідомила колишній директор Green Grey, менеджер міжнародного музикального фестивалю Summer Sound Лідія Клов, Green Grey нині в повному складі перебуває в Одесі на фестивалі.

Нагадаємо, у грудні повідомлялося, що Партія регіонів запропонувала парламенту запровадити ліцензування виробництва й продажу курильних сумішей, внесених до переліку заборонених наркотичних і психотропних засобів.

Читайте також:

Партія регіонів запропонувала легалізувати наркотики

Під впливом курильних сумішей юнак влаштував удома криваву бійню

У Донецьку з'явилися "наркомати", які продають суміші для паління

Міліція затримала за наркотики бас-гітариста однієї з рок-груп

Міліція затримала за наркотики бас-гітариста однієї з рок-груп

Повʼязані теми:

Наступна публікація