Норвежець зібрав понад мільйон зображень жирафа

Норвежець зібрав понад мільйон зображень жирафа

Ілюстрація / Фото: AFP

На збір незвичайної колекції норвежця наштовхнув спір з його другом Йоргеном про те, що до початку 2011 року він зуміє зібрати мільйон примірників чого завгодно.

Ола Хелланд, веб-дизайнер з Норвегії за 440 днів зібрав мільйон жирафів, зображених різними способами.

На збір незвичайної колекції норвежця наштовхнув спір з його другом Йоргеном про те, що до початку 2011 року він зуміє зібрати мільйон примірників чого завгодно. При цьому друзі домовилися, що збір відбуватиметься через інтернет.

У результаті Холланд вирішив збирати жирафів, так як немає жодної людини, яка не зможе намалювати цю тварину. "Люди завжди зображують жирафів по-різному і радіють, коли малюють їх", - зазначив Хелланд. Також веб-дизайнер зазначив, що жираф - це його улюблена тварина.

Збір зображень жирафів чоловік проводив на сайті One Million Giraffes, куди користувачі Мережі, які дізналися про акцію норвежця, почали надсилати свої зображення жирафів.

За словами самого Холланда, люди надсилали не тільки малюнки жирафів, але і зроблених з хліба, банана, дерева, пластиліну, канцелярських скріпок, паперу, цукерок і багатьох інших матеріалів.

Веб-дизайнер зазначив, що сайт продовжить своє існування навіть незважаючи на те, що він зміг зібрати необхідну для перемоги в спорі кількість жирафів.

One Million Giraffes продовжить приймати зображення улюбленої тварини норвезького веб-дизайнера - надіслати свій варіант жирафа може будь-хто.

Читайте також:

Австралійки влаштували марафон на підборах

Новозеландський суд визнав турецький танець домашнім насильством

Сага "Сутінки" занепокоїла медиків: діти уявляють себе вампірами і калічаться

Повʼязані теми:

Наступна публікація