Поліція провела операцію з порятунку пса, який виявився іграшковим

Дата публікації
Перегляди
2022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція провела операцію з порятунку пса, який виявився іграшковим

В Англії провели операцію з порятунку плюшевого пса від перегріву / Фото: thesun.co.uk

Правоохоронці побачили собаку в замкненому авто і намагалися врятувати його від перегріву.

В англійському графстві Ноттінгемшир поліція провела операцію з порятунку від перегріву сплячого пса, який виявися плюшевою іграшкою.

Як повідомляється, інцидент стався в місті Менсфлід . В той день температура повітря в місті становила близько 18 градусів тепла за Цельсієм.

Іграшковий пес лежав на задньому сидінні автомобіля, що належить 80-річному пенсіонеру Гордону Вільямсу, коли його помітив перехожий. Чоловікові здалося, що в салоні автомобіля справжня собака, і він звернувся в поліцію з проханням розібратися в ситуації.

Коли на місце приїхали правоохоронці, вони теж вирішили, що в авто лежить живий пес. Спочатку вони намагалися розбудити собаку криками, але у них нічого не вийшло. Тоді поліцейські розбили вікно, щоб дістати тварину і врятувати її від перегріву, але виявили в салоні іграшкову собаку.

Оскільки під час проведення операції власника автомобіля та іграшки не було на місці, поліцейські залишили йому записку, в якій пояснили, чому розбили скло в дверях машини. Тепер Гордону Вільямсу повинні виплатити компенсацію у розмірі 180 фунтів (приблизно 216 євро).

Сам Вільямс розповів, що придбав спанієля, якого назвав Маленьким Уіллі, за чотири з половиною фунта. "Він цілком щасливо жив, лежачи на задньому сидінні в машині. Але тепер, я вважаю, безпечніше буде, якщо він оселиться на кріслі у мене в кухні", - зазначив чоловік.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація