Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Румунка дивом народила двійняток із різницею в два місяці

Дівчатка важили не більше кілограма кожна.

У Румунії мати народила двійняток із різницею у два місяці. Лікарі назвали цю подію справжнім дивом.

41-річна румунка народила першу дівчинку в листопаді минулого року, а її сестру – у січні 2015, повідомляє    The Daily Mail.

Жінка виносила дівчаток без жодних проблем, але вже на сьомому місяці в неї розпочалися перейми. Румунка народила першу дівчинку природнім способом, і лікарі очікували прийняти наступну дитину, проте перейми раптово припинилися.

Оскільки дівчатка в утробі матері мали різні плаценти та зародкові мішки, що характерно для здорових двійнят, лікарі порадили жінці виносити іншу дитину до кінця вагітності.

Ldsqyznf 2
The Daily Mail
Жінка народила першу дівчинку, проте перейми раптово припинилися

Друга дівчинка народилася в січні 2015 року в одній із лікарень Бухаресту. Обидві дівчинки при народженні важили не більше кілограма.

"Це велика рідкість. Я навіть не знаю, який медичний механізм зупинив перейми, коли мала народитися друга дівчинка, - розповіла одна із лікарів. – Це не що інше, як  Боже чудо".

Лікар Лейла Хана із Sloane Hospital графства Кент у Британії розповіла, що подібні ситуації надзвичайно рідкісні та незвичні. "Той факт, що двійнята були народжені з різницею в сім тижнів, дуже незвичний. Зазвичай, вони народжуються через кілька днів, але не тижнів", - розповіла лікар.

Нагадаємо, що вагітна двійнею жінка не знала про свій стан, поки не відчула біль у животі

Залиште свій коментар

Вибір редакції