Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Роботи можуть спонукати людей розглядати секс як "товар".

Учасники релігійної організації "Армія спасіння" попередили, що розвиток секс-іграшок лише може стимулювати зростання попиту на торгівлю людьми, передає Mirror.

Як церкви, так і благодійні організації переконані, що використання роботів може призвести до частіших випадків зґвалтування, педофілії та жорстокого поводження із жінками.

Окрім того, вони впевнені, що це призведе до ще більшої сексуальної експлуатації, оскільки, секс-роботи не зможуть задовольняти усі потреби людей у сексуальних взаєминах.

"Секс-роботи, які мають датчики чутливі до дотику і які можуть бути запрограмовані, як особистість, можуть спонукати розглядати секс як "товар"", - пояснила Кетрін Тейлор.

Зазначимо, що вже зараз чотири американські компанії продають секс-роботів, призначених як для чоловіків, так і для жінок. Кожен із них має своє ім'я. А ціни коливаються майже до 15000 доларів.

На відміну від секс-ляльок у вигляді манекена, секс-роботи можуть приймати різні позиції, імітувати сексуальні рухи і навіть проявляти оргазми.

Нагадаємо, раніше учені пояснили, що збільшення популярності порнографії у віртуальній реальності може призвести до того, що покинуті колишні створюватимуть аватари своїх екс-коханців та коханок і розпусно чи жорстоко чинитимуть щодо них.

Залиште свій коментар

Вибір редакції