У церкві на Львівщині показали Путіна, який горить у пеклі

У зображеному на стіні Страшному суді більшість людей побачила російського президента. 

На Великдень церква у Червонограді на Львівщині  відкрила для парафіян цікаву композицію при вході, яка зображує Страшний суд.

Про це повідомляє Zaxid.net.

На стінах церкви зображене пекло з грішниками, в вогні горить герб СРСР, німецька свастика і чоловік, який дуже схожий на президента Росії Владіміра Путіна.

Своєю чергою панотець-настоятель храму Михайло Нискогуз на запитання про зображення Путіна відповідає, що це не російський президент, а "збірний образ бюрократа і злочинця".

"Хтось бачить, що це Путін, хтось - що це бюрократ, який обікрав країну і не бачить Воскресіння навіть в останні дні. А ще там є герб СРСР і німецька свастика. Там горять ті, які були причиною сліз, вбивства, крові і смерті. Хто там є, там є по праву", - впевнений священик.

Зазначається, що настоятель храму не пояснив, кому належала ідея зобразити у сцені пекла чоловіка в костюмі, схожого на Путіна.

Панотець Михайло підкреслив, що композиція Страшного суду на виході з церкви - не забаганка, а церковний канон, згідно з яким при виході з церкви зображують Судний день.

Нагадаємо, на Миколаївщині чоловік вибив двері до церкви, щоб поставити свічку. Коли правоохоронці приїхали до церкви, то побачили, що чоловік, який таким незвичним способом зайшов до храму, ззовні виглядав як психічно нездорова людина. Поліцейські викликали швидку допомогу, яка доставила чоловіка до лікарні. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація