Розпочався прийом робіт на фестиваль "Де кіно. Епізод 2"

Володар Гран-прі фестивалю отримає 50 тисяч гривень.

Відсьогодні, з 18-го квітня приймаються роботи на фестиваль "Де кіно. Епізод 2".

Стрічки приймаються у п'яти нетипових номінаціях: "фільм на мобільний телефон", "вебізод", "драма", "комедія", "жахи". Хронометраж робіт – до 7 хвилин. Приймання триватиме до 17 липня.

Володар Гран-прі фестивалю отримає 50 000 гривень, переможці у номінаціях по 15 000 гривень. Окрім грошових призів, учасники фестивалю зможуть показати свою роботи на великому екрані для кількатисячної аудиторії фестивалю та зарекомендувати себе на ринку українського кіно.

Де кіно_1
прес-служба каналу "1+1"

Роботи судитиме професійне журі. У кожній із номінацій по три члени журі, які спеціалізуються у відповідному напрямі.

Серед них: Любомир Левицький, поки єдиний, хто знімав в нашій країні жахи; Андрій Шабанов, який відкрив в Україні формат стенд-апів, Сергій Ковальчук, що переклав українською тисячі відомих жартів з іноземних кінофільмів; Вікторія Шульженко, генеральний продюсер каналу ТЕТ і блогер та інші. Детальний склад журі можна переглянути за посиланням.

Співголови журі – Вікторія Лєзіна, генеральний продюсер 1+1 продакшн та Ірина Костюк, продюсер FILM.UA Group, саме вони і обиратимуть Гран-прі фестивалю.

Фестиваль "Де кіно. Епізод 2" відбудеться 22-23 вересня у Києві. В програмі очікуються майстер-класи відомих українських і світових діячів, кіноперегляди, фуд-корти та розваги для дорослих і дітей.

Як відбувався фестиваль "Де кіно" у 2016 році, дивіться за посиланням. 

Цього року буде ще масштабніше. Ознайомитись з правилами проекту та надіслати роботу, можна на офіційному сайті фестивалю.

Залиште свій коментар