У Китаї живе трирічний ненажера: він гладшає щороку на 10 кг

Маленький китаєць уже тепер важить 57 кг. Він багато їсть, а якщо батьки не дають їсти, влаштовує гучні скандали.

У Китаї живе хлопчик-ненажера. Лу Хао всього три роки від народження. Але назвати його малюком язик не повертається. Важить "крихітка" 57 кг. А це приблизно в 5 разів більше, ніж середня вага тіла у дітей у цьому віці.

І, звичайно ж, Лу Хао дуже багато їсть. Так багато і так жадібно, проявляючи таку потужну пристрасть до їжі, що батьки навіть бояться занадто бурхливої ​​реакції свого сина на відмову дати поїсти. Тому й відмовити в зайвому шматочку не можуть, і на дієту посадити теж.

Якщо маленький ненажера не отримує добавки, у нього починаються напади гніву і тривалі істерики. Хлопчика вже вигнали з дитячого саду, так як він представляє справжню загрозу для здоров'я інших дітей.

Що цікаво, Лу Хао зовсім не народився дитиною-гігантом. А, навпаки, його вага у перші місяці була нижчою від норми. Але у віці трьох місяців він раптом стрімко почав став рости і товстіти.

Коли батьки побували на прийомі у дитячому госпіталі провінції Гуандун, то медики запідозрили гормональний розлад, пов'язаний з порушенням вироблення гормону росту - соматотропіну і деяких інших гормонів.

Поки хлопчик проходить додаткові обстеження. Лікарі ж дуже побоюються за його серце: воно-то не богатирське, а зовсім звичайне, може величезних габаритів свого господаря і не витримати.

Читайте також:

47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

Американець прикував дочку-ненажеру до ліжка, щоб змусити її схуднути

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: