У Китаї живе трирічний ненажера: він гладшає щороку на 10 кг

Маленький китаєць уже тепер важить 57 кг. Він багато їсть, а якщо батьки не дають їсти, влаштовує гучні скандали.

У Китаї живе хлопчик-ненажера. Лу Хао всього три роки від народження. Але назвати його малюком язик не повертається. Важить "крихітка" 57 кг. А це приблизно в 5 разів більше, ніж середня вага тіла у дітей у цьому віці.

І, звичайно ж, Лу Хао дуже багато їсть. Так багато і так жадібно, проявляючи таку потужну пристрасть до їжі, що батьки навіть бояться занадто бурхливої ​​реакції свого сина на відмову дати поїсти. Тому й відмовити в зайвому шматочку не можуть, і на дієту посадити теж.

Якщо маленький ненажера не отримує добавки, у нього починаються напади гніву і тривалі істерики. Хлопчика вже вигнали з дитячого саду, так як він представляє справжню загрозу для здоров'я інших дітей.

Що цікаво, Лу Хао зовсім не народився дитиною-гігантом. А, навпаки, його вага у перші місяці була нижчою від норми. Але у віці трьох місяців він раптом стрімко почав став рости і товстіти.

Коли батьки побували на прийомі у дитячому госпіталі провінції Гуандун, то медики запідозрили гормональний розлад, пов'язаний з порушенням вироблення гормону росту - соматотропіну і деяких інших гормонів.

Поки хлопчик проходить додаткові обстеження. Лікарі ж дуже побоюються за його серце: воно-то не богатирське, а зовсім звичайне, може величезних габаритів свого господаря і не витримати.

Читайте також:

47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

Американець прикував дочку-ненажеру до ліжка, щоб змусити її схуднути

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Повʼязані теми:

Наступна публікація