Перейти до змісту
У Київській області майстер макраме зв’язав собі велосипеда

У Київській області майстер макраме зв’язав собі велосипеда

Для нього знадобилося сім кілометрів мотузок.

На Київщині майстер макраме - це така техніка плетіння - зв’язав собі двоколісного велосипеда. Байк схожий на звичайний, але замість звичних металу чи пластику, усі елементи конструкції виготовлені з мотузки. Її для цього знадобилося 7 кілометрів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Станіслав професійно крутить вузли уже 30 років. Спочатку вчився макраме за дитячим посібником, а з часом почав в’язати за власною технікою.

Справа ця любить терплячих, каже майстер. Аби звичайна мотузка перетворилась на вигадливе художнє хитросплетіння потрібні дні, місяці, а часом й роки.

Найбільш амбітний, складний та довготривалий проєкт Станіслава - в'язаний велосипед. В ньому жодного металевого елемента, лише - мотузкове плетиво.

7 тисяч метрів мотузки, 120 тисяч вузликів і 5 років кропіткої роботи - такі цифри цього двоколісного дива. Тричі майстру довелося переробляти конструкцію рами, попередні не забезпечували достатньої жорсткості.

Такого велосипеда в Україні ще не робили, тому ним зацікавились з книги рекордів. Спершу перевірили, чи справді всередині немає металевого каркаса. Після - здійснили заміри розмірів та вручили нагороду.

Найближчим часом Станіслав не планує великих мотузкових проєктів. Натомість хоче відкрити музей українського макраме.

Читайте також:

Відео У Київській області майстер макраме зв’язав собі велосипеда

У Київській області майстер макраме - це така техніка плетіння - зв’язав собі двоколісного. Байк схожий на звичайний, але замість звичних металу чи пластику, усі елементи конструкції виготовлені з мотузки. Її для цього знадобилося 7 кілометрів. Диво-транспорт бачили кореспонденти ТСН.  

У Київській області майстер макраме зв’язав собі велосипеда

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин