Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також він частував овочами перехожих.

Чиказький комік і телеведучий Пет Томасуло зняв ролик, на якому ремонтує дороги овочами.

Відео з’явилося на YouTube.

Томасуло з’являється у кадрі одягнений у каску та жилетку. Перед собою він штовхає тачку, повну маринованих овочів, та несе інструменти. Пет зупиняється біля першої ями і починає закидувати у неї овочі. Лопатою він трамбує суміш, аби та трималася у дірці. Однак тільки-но через яму проїждає машина, овочі вилітають з ями. Тоді Пет намагається знову її залатати.

Старання Томасуло помітив чоловік на скутері, який проїжджав повз. Він похвалив ведучого, за що Пет нагодував його овочами. Пізніше Пет дарував перехожим сендвічі з м'ясом.

Нагадаємо, у Києві чоловік узявся малювати розмітку на набережній власноруч, бо через її відсутність нерідко виникали аварійні ситуації. Схему руху й дорожні знаки на столичному Подолі змінили ще рік тому, а от розмітка залишилася старою.

ВідеоУ Києві чоловік узявся власноруч малювати розмітку на набережній

Через її відсутність нерідко виникали аварійні ситуації. Схему руху й дорожні знаки на столичному Подолі змінили ще рік тому, а от розмітка залишилася старою. Тож водії щодня стикалися лобом у лоб із зустрічним транспортом. Чи змінила ситуацію народна розмітка - у сюжеті ТСН.  

У Києві чоловік узявся власноруч малювати розмітку на набережній

Залиште свій коментар

Вибір редакції