У США набуває популярності заняття йогою з козами

У США набуває популярності заняття йогою з козами

Вправи виконують на фермах з тваринами.

Йога з козами – такий формат тренувань набуває популярності у США, йдеться в ТСН.

Вперше його спробували в Орегоні, нині ж практикують у більшості штатів.

Заняття проводять на фермах і тварини повноцінні учасники. Козенята охоче застрибують людям на спини, можуть лизнути за руку, а ще для них приносять частування, яке розкладають просто на килимках. 

Учасники від кіз на йога-заняттях у захваті, кажуть тварини допомагають зняти стрес і позбавитись від напруженості. 

Нагадаємо, що у Бангладеш запровадили щоденні заняття йогою для правоохоронців, аби фізичні вправи допомогли зменшити стрес під час пандемії. Саме поліція країни вже кілька місяців стежить, аби люди дотримувалися карантинних обмежень. Зупинити вірус йога не в змозі, однак, вправи допомагають покращити фізичний тонус та заспокоїти. І такі заняття для поліції проводять щоранку. 

Відео У США набуває популярності йога з козами

Йога з козами – такий формат тренувань набуває популярності у США. Вперше його спробували в Орегоні, нині ж практикують у більшості штатів. Заняття проводять на фермах: тварини - повноцінні учасники. Козенята охоче застрибують людям на спини, можуть лизнути за руку, а ще для них приносять частування, яке розкладають прямо на килимках.  Учасники від кіз на йога-заняттях у захваті. Кажуть, що тварини допомагають зняти стрес і позбавитись від напруги.   

У США набуває популярності йога з козами

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів