Юзерів зворушило відео, на якому собака дякує дівчині за порятунок від спраги

Після того, як дівчина допомогла собаці випити води, він дав їй лапу, ніби дякуючи за допомогу.

У Мережі набирає популярності зворушливе відео, у якому собака дякує дівчині за те, що вона дала йому випити води зі своїх рук. Про це повідомляє Mashable.

Повідомляється, що жінка помітила на вулиці собаку, який потребував допомоги. Вона зрозуміла, що собака вмирає від спраги. Аби врятувати тварину, дівчина знайшла трохи води, налила собі в руки та піднесла собаці, аби він зміг попити. Жінка зверталася до собаки спокійним тоном, вживаючи пестливі слова, аби завоювати його довіру.

Собака обережно підійшов до неї та почав жадібно пити з її рук. Затим дав їй лапу, ніби дякуючи за допомогу. Відео вже назбирало понад 180 тисяч переглядів.

Нагадаємо, раніше користувачів Мережі розсмішило відео, на якому собака намагається прогнати кота зі свого ліжка. Цей випадок було зафільмовано в Іспанії. Собака на ім'я Ар'я піднімає один з кутів ліжка в надії, що кіт на ім'я Фенрір піде геть. Коли це не вдається, пес кидає пригнічений погляд у бік дверей і сідає на один з кутів ліжка, наче обмірковуючи свій подальший план. При цьому Ар'я скавчить, коли людина, яка знімає відео, стримано засміялася.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: