Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
23-річний боєць вже місяці живе з осколком міни у серці

Чоловіка готують до операції

Боєць з осколком у серці вже в Києві. Літак з пораненим командиром взводу 30-ї бригади Євгеном Волоком із Дніпра до Києва вилетів ранком. Хірурги національного інституту Амосова сьогодні планують провести вкрай складне втручання. Серце 23-річного Євгена Волока зупинять, щоб дістати шматок міни, що застряг у стінці шлуночка, йдеться в ТСН.12.00. 

Сантиметровий осколок просто у серці. Командир взводу 30-ї бригади його не відчуває. Та медики кажуть: будь-якої миті цей осколок може потрапити в артерію.

Євгена Волока вже двічі медики повертали буквально з того світу. Він отримав складне поранення біля Старогнатівки 15 серпня. Осколки міни прошили мозок, легені та серце. Медики констатували - шанси мізерні, але здійснили неможливе.

Ще два тижні тому він ледве розмовляв після складної операції. Нині посміхається і швидко відновлює сили. Тепер з'явився шанс дістати ще й осколок з серця.

"Ця операція буде виконуватися на зупиненому серці. Враховуючи те, що цей осколок знаходиться в стінці шлуночка і вже пройшов майже місяць, то це буде операція зі штучним кровообігом", - розповідає керівник національного інституту ім. Амосова Василь Лазоришинець.

Євген перед операцією жартує: якщо йому пощастило вижити після таких поранень, то його серце тепер приречене битися ще довго.

Відео З осколком у серці Євгена Волока відправили до Києва на операцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції