Аеропорт "Бориспіль" можуть передати в управління малайзійським компаніям

Українська сторона вже запросила представників MAHB в Україну.

Малайзійські компанії можуть взяти участь в управлінні аеропортами України.

Про це 4 серпня заявив прем'єр-міністр Малайзії Наджіб Тун Разак за підсумками переговорів з президентом України Петром Порошенком на спільній прес-конференції в Путраджаї, сообщает Центр транспортних стратегій.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів уточнила, що мова йде про Malaysia Airports Holdings Berhad (MAHB, Malaysia Airports), яка також успішно керує другим за величиною аеропортом Стамбула Сабіха Гекчен.

"Мова йшла про можливості залучення такого ефективного оператора в управління або на умовах державного партнерства, або на умовах концесії - нашими найбільшими аеропортами в Україні. В першу чергу, мова йшла про Борисполі", - зазначила Ковалів.

Вона також додала, що українська сторона запросила представників MAHB в Україну.

"Щоб обговорити, чи достатньо нам законодавства щоб це реалізувати, або необхідно буде змінювати законодавство", - сказала вона.

Як відомо, Malaysia Airports управляє п'ятьма міжнародними та 16 внутрішніми аеропортами в Малайзії (не рахуючи ще 18 аеродромів для літаків короткого зльоту і посадки), а також аеропортами Sabiha Gokcen в Стамбулі (з 2008 року) і Rajiv Gandhi в Хайдарабад в Індії (з 2003 року). Акції компанії котуються на біржі Малайзії з 1999 року.

Кількість пасажирів за цей період збільшилася на 4,2% до 56,3 млн, у тому числі в зарубіжних аеропортах - на 12% до 14,2 млн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: