Акція "Щасливий день" від Київстар – відтепер ексклюзивно у Sense SuperApp Актуально

Акція "Щасливий день" від Київстар – відтепер ексклюзивно у Sense SuperApp

Фото: pixabay.com

Альфа-Банк Україна та Київстар посилюють співпрацю, щоб запропонувати ще більше вигідних умов своїм клієнтам.

Тепер акцію «Щасливий день» від Київстар можна замовити ексклюзивно у цифровому банку Sense SuperApp.

Акція доступна абонентам Київстар, які обслуговуються за умовами передоплати та підключили свій мобільний рахунок у Sense SuperApp. Завдяки «Щасливому дню» вони можуть безкоштовно користуватися безлімітним мобільним інтернетом та дзвінками у мережі оператора протягом доби, навіть якщо не оплачували послуги за своїм номером.  Безкоштовний інтернет та дзвінки можна замовляти кожні 7 днів до кінця 2021 року.

Отримати «Щасливий день» у Sense SuperApp просто: потрібно увійти у свій профіль Київстар у Sense та активувати акцію. Повідомлення про її активацію та статус також можна відстежувати у цифровому банку.

Для абонентів Київстар, які ще не користуються Sense SuperApp, для замовлення акції необхідно:

  • встановити цифровий банк Sense SuperApp,
  • вибрати пакет послуг з дебетовою карткою або кредитну картку Альфа-Банку Україна,
  • пройти ідентифікацію через відеочат або застосунок Дія,
  • підключити свій мобільний рахунок у Sense й активувати акцію.

Нагадаємо, що співпраця банку та телеком-оператора почалося у березні 2021 року, коли вони об'єднали доступ до банківських та мобільних рахунків у Sense. Завдяки цьому клієнти банку й абоненти оператора можуть одночасно керувати своїм банківським і мобільним рахунком та додатковими послугами в одному застосунку. У майбутньому компанії будуть спільно створювати більше нових вигідних пропозицій для своїх клієнтів.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

 

Довідка про Альфа-Банк Україна:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться у першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів. Станом на 1 липня 2021 року роздрібна мережа банку включає 196 відділень та 692 банкомати. Банк обслуговує 1,5 мільйона фізичних та юридичних осіб та має штат понад 6,3 тисячі співробітників.

Sense SuperApp – цифровий банк від Альфа-Банку Україна, одна заміна для всіх фінансових додатків для фізичних осіб та підприємців. У Sense вперше в Україні запущена повноцінна відеоідентифікація, яка дозволяє відкрити рахунок у банку за лічені хвилини без візиту до відділення, управління банківськими та мобільним рахунками в одному додатку, поповнення картки через Apple Pay, власна стрічка новин Now та багато іншого. Sense SuperApp запущений у листопаді 2020 року, лише за вісім місяців кількість його користувачів перевищила 880 тисяч.

Додаткова інформація: press@alfabank.kiev.ua, www.alfabank.ua, https://alfabank.ua/sense-superapp

Наступна публікація