Апогей пікетування "Інтера" припаде на ранок

Працівників каналу планують не допустити до роботи.

У Києві тривають протестні акції під офісом телеканалу "Інтер". Пікетувальники залишилися ночувати біля будівлі та планують вранці нікого не впускати на роботу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні активісти, що заблокували офіс, погодилися випустити звідти працівників, у котрих закінчився робочий день. Співробітники "Інтера" виходили спеціально створеним правоохоронцями коридором. Інцидентів під час цього не сталося. Пікетувальники проводжали працівників телеканалу вигуками "Ганьба!" і "Запроданці!".

Основна акція намічена на ранок, коли мітингувальники планують не допустити працівників "Інтера" на робочі місця. Учасники пікету облаштувалися біля будівлі та залишилися ночувати під її стінами. Їхні вимоги залишаються старими: припинення праці "Інтера" або зміна його редакційної політики. Разом із тим "Інтер" вимагає від правоохоронців розблокувати телеканал.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Правоохоронці мусили створювати коридор, щоб вивести працівників "Інтера" з будівлі

Працівники "Інтера" покидали будівлю під крики "ганьба та "холуї". У активістів одна вимога – вони хочуть, щоб телеканал припинив працювати. Обійшлося без сутичок. Активісти зібралися но довгострокову блокаду, адже запаслися харчами та наметами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: