Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бандити, що вбили охоронця та поцупили сейф із доларами, почули вирок суду

Злочинців засудили на строки від 7 до 14 років.

За два роки після убивства та крадіжки, група з 6 осіб отримала по заслузі. Міліція спіймала всіх учасників вбивства охоронця соціальної служби і викрадення сейфа, а суд визнав усіх винними, йдеться в сюжеті ТСН.

Один зі зловмисників був наводчиком, ще два, так би мовити, стояли "на шухері", а троє вбивали охоронця і крали сейф. І все – заради близько сотні тисяч доларів.

У сейфі лежали гроші, які належали 49-річному інвалідові. Він продав квартиру і попросив соціальну службу, яка ним опікувалася, потримати гроші у себе.

У жовтні 2009 р. міліція зайшла до приміщення, де був сейф. Вікно було вибите, на підлозі лежав труп охоронця. Його вбили, бо чоловік вчинив опір зловмисникам.

Про гроші у соцслужбі знали лише працівниця, яка їх принесла, директор і водій. Останній на кругленьку суму і спокусився. Про гроші він повідомив свого приятеля.

Товариш знайшов ще 4-х спільників. Вони залізли до приміщення, вбили охоронця, вирізали сейф та поділили гроші.

"Свою провину вони не визнавали. Вели себе зухвало в судовому засіданні. Погрожували учасникам процесу, свідкам", - розповів прокурор Шевченківського району Сергій Нечипоренко.

В усьому зізнався лише водій, який цю справу і закрутив. Але покарання дістали всі виконавці злочину. Їм присудили від 7 до 14 років тюрми.

Однак ні життя охоронцеві, ні розтрачені гроші інвалідові вже ніхто не поверне.

ВідеоМіліція спіймала всіх учасників вбивства охоронця соціальної служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції