Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше 800 поліцейських скаржаться на переатестацію

Загалом у Києві та області мають переатестувати 13,5 тисяч співробітників.

У Києві та області закінчується процес атестації працівників Національної поліції. Закінчити заходи сподіваються до кінця січня. Про це повідомила речниця Центру рекрутингу в Національній поліції України Олена Дятлова, передає ТСН.

Загалом у Києві та області мають переатестувати 13,5 тисяч співробітників, включаючи апарат. Працює 17 атестаційних комісій: 3- для апарату, 8 – у Києві, 6 – у області.

Станом на 14 січня пройшли атестацію 10 483 співробітники, в тому числі: 1380 робітників апарату, 5869 – співробітників київської поліції та 3234 – поліції області.

Серед протестованих 353 особи рекомендовані на проходження поліграфа. Однак, як розповідає Дятлова, вже є ті, хто письмово відмовляється сідати на "детектор брехні".

Крім того вже надійшло 845 скарг на атестацію – їх розглянуть дві окремі комісії із розгляду скарг. Багато скаржаться на питання у тестах та на вимоги оприлюднити дані про майно членів родини.

Всі результати переатестації обіцяють оприлюднити після закінчення всіх процедур. Далі атестація почнеться у регіонах – першою після Києва стане Хмельниччина. Там під атестацію підпадають 2200 співробітників.

Також на прес-конференції прокоментували скандал з ГПУ: У поліції пояснили, яку "переатестацію" проходили чотири екс-беркутівці

Залиште свій коментар

Вибір редакції