Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Богдан незаконно отримав державну охорону – Bihus.Info

Указ про надання охорони підписав президент.

Очільник Офісу президента України Андрій Богдан отримав державну охорону та номери прикриття, хоча законом це не передбачено.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші Гроші" на Bihus.Info.

Журналісти зазначили, що номери на Tesla Андрія Богдана збігаються з тими, що були на машині, яка раніше привозила співробітників держохорони охороняти весілля сина ексгенпрокурора Юрія Луценка.

Окрім того, 26 червня президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким забезпечив Богдана держохороною, за роботу якої платять з бюджету. Журналісти дійсно помітили співробітника УДО біля Богдана.

У розслідуванні зазначається, що українське законодавство передбачає  забезпечення державною охороною президента, прем’єра, першого віцепрем’єра, керівництва парламенту, очільників Конституційного та Верховного судів, міністра закордонних справ і генпрокурора. Посади керівник Офісу президента у цьому переліку немає, до того ж це відомство – не державний орган, а Богдан – не держслужбовець. Тому забезпечення його держохороною є незаконним, роблять висновок журналісти.

Після того як в Андрія Богдана запитали, чому в нього державні охоронці, а його машина має номери прикриття, очільник ОП прибрав ці зі своєї Tesla.

Залиште свій коментар

Вибір редакції