Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бородянський розповів, як працюватиме його міністерство

Бородянський розповів, як працюватиме його міністерство

Мінкульт буде опікуватися спортом, туризмом, медіа-безпекою, благодійністю.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський розповів, за якими напрямками працюватиме його відомство. 

Міністерство опікуватиметься не лише спортом, а й туризмом, інформаційною та медіа-безпекою і навіть благодійність, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За словами Володимира Бородянського, державну підтримку формуватимуть за принципом, що вона не є обов'язком держави, а передусім привілеєм для тих, хто хоче щоcь робити для України.

Не оминув Бородянський і ситуацію з державною підтримкою кіно. Зокрема, 11 пітчинг, який усі гроші роздав ігровим стрічкам та нічого не лишив для документальних фільмів, анімації та серіалів. Скасувати його, кажуть у міністерстві, не можуть. Утім, радили зробити це Раді з держпідтримки кінематографії. А на майбутнє - впровадити додаткові запобіжники на відборі.

"Можна підняти мінімальну кількість балів. Мінімальна кількість балів, які можна встановити для того, аби отримати підтримку цього року. Вони отримають цю підтримку. І другий – це оцінювання в комерційному кіно таких показників, як успішність продюсера та режисера", - каже глава мінкульту.

Нагадаємо, 29 серпня, відбулося перше засідання Верховної Ради 9-го скликання. Рада очікувано проголосувала за Олексія Гончарука на посаду прем'єр-міністра України. Міністром культури, молоді та спорту України став Володимир Бородянськи. Він задекларував кілька квартир та понад 5 мільйонів гривень доходів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції