Бойовики "ДНР" не дадуть паспорти тим, хто їх не підтримує

"Паспорти" видаватимуть не усім жителям окупованої території.

Бойовики "ДНР" не будуть видавати паспорти тим, хто їх не підтримує. Про це повідомляє Новости Донбасса.

За словами керівника "адміністрації" глави угруповання Максима Лещенка, "паспорти" видаватимуть не усім жителям окупованої території. Тим, хто не підтримує "ДНР", "документ" не дадуть.

"Заяви про видавання паспорта громадянина "ДНР" підлягають відхиленню, якщо вони подані особами, які виступають за насильницьку зміну основ конституційного ладу "ДНР", або іншими діями створюють загрозу безпеці республіки, використовували під час подавання заяви підроблені документи, перебувають на військовій службі чи в органах правопорядку України або іншої іноземної держави, що підтримує ворожу політику стосовно "ДНР", - сказав Лещенко.

Крім того, "паспорт" не отримають також особи, які переслідуються в кримінальному порядку "правоохоронцями" "ДНР" або компетентними органами інших держав. Однак, поправка не поширюється на осіб, яких звинувачують у створенні терористичного угруповання органи України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "командири" так званої ДНР працюють на створенням свого "військово-морського флоту" і залучають до складу прогулянкові катери та рибальські човни. Базуватиметься "флотилія" у Новоазовську, Сєдовому та Безіменному.

Два роки російської окупації. Як змінилися вулиці Донецька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: