Чорна п'ятниця під час карантину: як українцям не спустошити свій гаманець, купивши непотріб

Дата публікації
Перегляди
2366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чорна п'ятниця під час карантину: як українцям не спустошити свій гаманець, купивши непотріб

Фото: УНІАН

Деякі магазини цей тиждень вже оголосили чорним - дали максимальні знижки.

В Україні Чорну п'ятницю - традиційний розпродаж наприкінці листопада - цього разу вирішили розтягти ледь не на тиждень, бо пандемія коронавірусу викреслила походи по магазинах у вихідні.

Про це йдеться 22 листопада в сюжеті ТСН.Тижня.

У стиліста Анастасії Латишевої є свій метод, як не втратити пильність і не спустошити свій гаманець, купивши непотріб. Саме тому радить чіткий алгоритм:

  • спочатку перегляньте свій гардероб. Зазвичай, не вистачає простих базових речей. Саме тому у шафі – купа одягу, а вдягнути нічого;
  • придивіться, скільки у вашій шафі верхів - светрів-сорочок і скільки низів — брюк-спідниць. І чи поєднуються вони між собою;
  • робіть список і якомога детальніший.

Деякі магазини цей тиждень вже оголосили чорним - дали максимальні знижки. Що старіша модель чи річ - тим більше знижка. І навпаки. Але магазин ніколи не продасть нічого собі у збиток.

"Товари інтернаціональних компаній уже надходять до нас із 300-відсотковою націнкою. А якщо говорити про дитяче взуття чи одяг, то там націнка може досягати 700-1000 відсотків", - запевняє маркетолог Юлія Хаматова.

Тому кілька процентів донизу помножені на ажіотаж дають ще більші прибутки на годину роботи продавців і супутніх торговельних витрат. Така математика. Утім, цього разу в надприбутках чорної п'ятниці покупці не надто впевнені, бо COVID-19 заліз до всіх кишень.

Карантин вихідного дня для торговців має вигляд пастки - чимало магазинів розпочали чорну п'ятницю із понеділка. Однак уже стало зрозуміло, що без заробітку крамниці не залишаться, хоч українці дуже люблять прибіднятися.

Темні місця чорної п'ятниці: як не спустошити свій гаманець, купивши непотріб

Темні місця чорної п'ятниці: як не спустошити свій гаманець, купивши непотріб

Карантин також вплинув на популярність деяких товарів. Так, під час весняного локдауну найпопулярнішими товарами, за словами власника одного з інтернет-магазинів, були ноутбуки і крісла, планшети, смартфони, товари для спорту.

Продавці ще не можуть спрогнозувати, яким буде топ-5 товарів цієї п'ятниці. Утім, він навряд чи буде схожий на минулий рік, зокрема щодо косметики. Наприклад, в Європі продажі помади впали на 50%. Жінки просто перестали фарбувати губи. В Україні тенденція та сама.

Головні правила розпродажу:

  • обирайте справді те, що вам потрібно. І саме зараз. Наприклад, потужніший ноутбук, а не 5-ту пару туфель. Не літній сарафан або купальник, а наприклад, теплі рукавички чи брюки;
  • саме того розміру, в якому ви зараз, а не плануєте бути за місяць, коли схуднете;
  • беріть із собою в магазин тільки готівку, а картку залиште вдома.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
2366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація