Дачники під Борисполем влаштували забудовникам-багатіям "парканопад"

Дачники під Борисполем влаштували забудовникам-багатіям "парканопад"

Дачникам урвався терпець, коли їх повністю позбавили доступу до Дніпра

Людям урвався терпець – їм все більше перекривають доступ до Дніпра.

Жителям дачних кооперативів у Бориспільському районі на Київщині набридло терпіти нахабних забудовників, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Своїми маєтками та загорожами багатії перекривають доступ до Дніпра. Узбережжя річки захоплюють та привласнюють. Звичайним людям ні порибалити, ані скупатися. Терпець урвався, і в хід пішли ломи та кувалди.

Володимир – дачник, разом із сином ходить купатися на пляж. Кілька днів тому вхід до води загородили, а потім і перерили. Каже, зробили це рано-вранці, поки люди ще спали.

Новий власник вирішив зробити собі приватний пляж. Таке нахабство обурило місцевих дачників. Спочатку люди вимагали документи, потім зустрічі з господарем. Проте замість перемов пішли погрози.

Директор дачного кооперативу Юрій Свистун розповідає - бачив документи на цю ділянку землі. Там йдеться про дві ділянки по 12 соток. А будується новий власник землі на близько 45 сотках. Каже, пояснив, що це самозахоплення. Та все марно.

Відновити справедливість місцеві вирішують ломами та кувалдами. Спочатку знесли ворота, де має бути прохід на пляж. Потім підкорегували площу забудови – вона має бути соток на десять меншою.

В цей час несподівано з'явились молодики в балаклавах. Потім так само несподівано зникли. Проте місцевим це сподобалось.

На Київщині жителям дачних кооперативів набридло терпіти нахабних забудовників

На Київщині жителям дачних кооперативів набридло терпіти нахабних забудовників

Народні месники знесли ще кілька воріт, які заважали вільно пройти до річки. І пригрозили багатіям народним судом, бо, пояснюють, цивілізовані закони тут поки що не діють.

Парканопад в акваторії Дніпра завершився заявами до міліції про погрози та незаконні забудови. Сотню метрів прибережної зони люди сьогодні відстояли.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація