Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День поцілунку в умовах карантину: як цілуватися у нинішніх реаліях

День поцілунку в умовах карантину: як цілуватися у нинішніх реаліях

Якщо люди здорові - цьоматися навіть корисно. Для імунної системи це ніби тренажер.

Приятельські та французькі. Ніжні та пристрасні. Сьогодні - Міжнародний день поцілунків. Відзначають його вже кілька десятиліть. Але цьогоріч уперше під час карантину. Чи почали українці боятися пестощів, аби не підхопити коронавірус?

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ірина Федишин разом з чоловіком уже понад 13 років. Але свій перший поцілунок пам'ятають, ніби то було вчора. Тепер жоден їхній  ранок без ніжностей не обходиться. Менше під час карантину співачка Ірина Федишин та її чоловік-продюсер Віталій Човник цілуватись не стали. Щоправда, дарують такі пестощі одне одному здебільшого вдома. 

А от із друзями та навіть родичами, вітаючись, цього більше не роблять. Уникають навіть обіймів. Коронавірус цьогоріч змінив звички.  

Відео День поцілунків: чи бояться українці пестощів під час карантину

Приятельські та французькі. Ніжні та пристрасні. Сьогодні Міжнародний день поцілунків. Відзначають його вже кілька десятиліть. Але цьогоріч уперше під час карантину. Чи почали українці боятися пестощів, аби не підхопити коронавірус - розпитала ТСН.

День поцілунків: чи бояться українці пестощів під час карантину

У столичному парку Катерина та Олександр пригадують своє кохання. Нині лише друзі, але одне до одного все ж тягне. Хоч йому 82. А їй - 79

Сидять поруч - він із захисною маскою, спущеною  на бороду. Вона - взагалі без. Кажуть, що коронавірусу не бояться. Більше - людей, що й стали на заваді їхньому щастю. 

Дотримуватися дистанції та навіть у день поцілунків - і не цілуватись аби з ким. Інакше - попереджають лікарі - із слиною партнера можна отримати низку хвороб. Коронавірус - одна з них. А як щодо дружніх чмоків?

"Якщо хтось із колег поцілував в щічку це не проблема. Але якшо ми рукою потремо місце поцілунку, а потім потремо око – тут можливо передача. Але для можливої передачі COVID-19 необхідний тривалий контакт більше 15 хвилин. Тут має значення крапельний шлях передачі", – пояснює доцент кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика Федір Лапій.

А от якщо люди здорові - цьоматися навіть корисно. Для імунної системи це ніби тренажер.

"Людина не може існувати в стерильному світі. Імунній системі потрібно контактувати з світом мікроорганізмів. До того ж, під час поцілунку людина дістає задоволення та підтвердження своєї важливості для інших", – додав Лапій.

А от скільки разів на день цілувати найближчих - то справа кожного. Головне - щиро і з любов'ю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції