Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фонд Девіда Лінча має плани співпраці з фондом "Ти не один".

У четвер, 16 листопада, неперевершений Девід Лінч удруге завітав до Києва, цього разу – щоб відкрити офіційне представництво всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation. Найголовніша мета фонду – показати, наскільки корисною може бути трансцендентальна медитація і як вона може змінювати життя людей на краще. Сам режисер практикує її вже сорок чотири роки. Це потужна практика для психологічної реабілітації у важких стресах, вона може бути корисною для ветеранів, для їхніх родин та для всіх, хто пережив тяжкі життєві потрясіння. Команда Фонду та партнери вибрали ТСН та проект "Переможці" для співпраці й почали переговори з фондом "Ти не один" на майбутнє.

Відео Легендарний режисер Девід Лінч розповів про шлях до щастя під час вишуканої вечері

Ведуча ТСН, кураторка проекту  "Переможці" Соломія Вітвіцька зустрілася з паном Лінчем для розмови у перші години його перебування в Києві. Вона презентувала знаменитому режисерові другий благодійний випуск журналу "VIVA! Переможці" англійською мовою, випущений спільно з VIVA! (головна редакторка – Іванна Слабошпицька).

Соломія прийшла до Девіда разом з ветеранами АТО – учасниками проекту “Переможці”: кадровим офіцером Володимиром Вишневським та уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадимом Свириденком. Наші "Переможці" потиснули руку легендарного творця і поцікавилися його думкою про наші біди. Відповідь режисера підтвердила його мистецьку натуру: Україну він порівняв із деревом, яке має розгледіти всі негаразди у корінні.

Лінч висловив захоплення ветеранами війни на Донбасі: "Ви кращі чоловіки, аніж я. Хлопці, ви найкращі. Я захоплююся вами", – прокоментував свою зустріч з "Переможцями" пан Девід.  Українські Переможці – це герої з необмежними можливостями, які втратили частини тіла у бойових діях на сході, але не втратили сили духу і тренують тіло, які гідно пройшли через випробування, надихають інших не здаватися, ставлять перед собою велику мету у мирному житті. Зокрема, Вадим Свириденко втратив чотири кінцівки, але живе повноцінним активним громадським життям, займається спортом, бігає, нещодавно вдруге пробіг 10 кілометрів у рамках Марафону морської піхоти у Вашингтоні.

З Девідом Лінчем також познайомилася очільниця фонду "Ти не один" Власта Шовковська, яка була запрошеною гостею на благодійному гала-вечорі  в готелі Fairmont наступного дня. З благодійних зборів на фонд Девіда Лінча буде передано внесок на проект "Переможці", щоб, зокрема, допомогти у придбанні спортивного протеза для львів’янина Володимира Вишневського.

Подробиці дивіться в ексклюзивному інтерв’ю Соломії Вітвіцької з Девідом Лінчем.

Відео Девід Лінч виказав захоплення ветеранам війни на Донбасі

На закритому вечорі з нагоди відкриття благодійного фонду Девіда Лінча Власта Шовковська та Ольга Дьякова (СЕО Фонду Девіда Лінча) домовилися про співпрацю.

"Фонд Девіда Лінча веде соціальну роботу як для дітей, так і для дорослих, зокрема, багато уваги приділяє ветеранам війни, допомагає у подоланні посттравматичного синдрому. Тому нам є про що говорити. У фондів є спільна місія. Це буде перший фонд, з яким ми підпишемо меморандум про співпрацю", – ділиться новинами директорка благодійного фонду "Ти не один" Власта Шовковська

Фонд Лінча та його партнери передадуть внесок на придбання спортивного протеза герою АТО Володимиру Вишневському зі Львова. Сума уточнюється.

У серпні 2014 року Володимир вирушив у зону АТО у складі 80-ї аеромобільної бригади. У жовтні, обороняючи крайній блокпост у Луганській області, Володимир ухвалив рішення вивести своїх бійців, щоб не зазнати втрат, при цьому був тяжко поранений: після вибуху гранати втратив ногу. Нині продовжує службу, передає свій досвід курсантам, викладаючи в Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Виховує шестирічну донечку.  Володимир потребує спортивного протеза для тренування та повноцінного життя.

Ви також можете допомогти діяльності Фонду в розвитку проекту "Переможці" та зробити переказ для Володимира Вишневського 

Благодійний фонд 1+1 медіа "Ти не один"

Проект "Переможці"            

Код ЕДРПОУ 41565550

р/р 26004020040834 (грн), (eur), (usd), в АБ "Південний"

МФО 328209

Призначення платежу: Благодійний внесок (обов’язково вказувати)

За музичну частину благодійного вечора відповідала родина Шурових: Дмитро, Ольга та Лев, які виконали теми з серіалу "Твін Пікс"; та віртуоз-оркестр  Kiev Tango project.

Залиште свій коментар

Вибір редакції