Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дивіться онлайн "Французьку весну 2016"

У Києві триває культурний фестиваль за підтримки Французького інституту в Україні.

У програмі 2 квітня - "Анукі у пошуках весни" - світлова проекція від компанії Aglagla. Вона відбуваєтсья на Європейській площі столиці.

Французький інститут дає такий анонс цієї події: 

"Анукі, нарешті, приїжджають до Києва! Після Ліона, Дубая, Осаки, Сингапура двоє найменших у світі ескімосів знайшли новий незвичний ігровий майданчик: для своїх нових пригод вони обрали фасад Українського Дому.
 
У неперевершеному спектаклі-проекції, створеному за допомогою технологій 3D-меппінгу, які перетворять Український дім на величезний відео-екран, Анукі відправляться "на пошуки весни". Подорож, у якій, завдяки новітнім технологіям кумедні персонажі проживають усі пори року та завершують свої пригоди навесні – у найгарнішу пору року, пору відновлення та надій...
 
У своїх мальовничих і веселих пригодах два персонажі зустрічають мандрівниць, які зачарували Україну своїми музичними та вокальними творами: Dakh Daughters демонструють свій талант під час виконання пісні в одній зі сцен  дійства.
 
Без сумніву, і дорослі, і малеча, будуть у захваті від карколомних пригод двох веселих ескімосів, а завдяки креативності та технічній майстерності французької компанії Aglagla глядачі зможуть по новому подивляться на архітектуру будівлі, яку деякі  обожнюють або нанавидять, але здебільшого не звертають увагу, а саме на фасад Українського дому".

Залиште свій коментар

Вибір редакції