Для кінознімань на Буковелі побудували європейське містечко XVII століття

Декорації потрібні для стрічки фентезі під назвою "Тільки диво".

На Буковелі побудували декорації до повнометражного фільму-фентезі з назвою “Тільки диво”. Крім житлових будинків, там є крамниці, майстерні і навіть величезна ковзанка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Автори кіноказки твердять, що настільки масштабних декорацій в Україні ще не робили. Місто, за сценарієм, має назву Ніколас Сіті та є домівкою для Святого Миколая. "Це історія двох дітей, у яких хворий батько. І тільки диво його рятує. Але, як кажуть у нашому фільмі, диво-то трапляється, але чиїсь руки це роблять. Хлопчику й дівчинці доведеться багато чого пережити", - розповіла режисер-постановник та продюсер фільму Олена Каретник. "Нашим будівельникам довелося робити спеціальні дерев’яні конструкції і будувати частину будинків у підвішеному стані. Нам довелося завозити дуже багато снігу, більше 100 машин снігу зайшло, щоб ми змогли вирівняти ковзанку", - розповів керуючий будівництвом декорацій Владислав Каретник.

ВідеоНа Буковелі побудували декорації до повнометражного фільму "Тільки диво"

Європейське містечко 17 століття - у сучасній Україні. Крім житлових будинків, там є крамниці, майстерні і навіть величезна ковзанка. Таких масштабних декорацій, за словами авторів кіноказки, в Україні досі не будували.

На Буковелі побудували декорації до повнометражного фільму "Тільки диво"

Усі герої казки пересуваються на ковзанах, тож, окрім акторів, на знімальному майданчику є професійні фігуристи. "Кастинг проводився так: актор обовязково має кататися на ковзанах. Ковзани будуть старовинні. Ми їх привезли з музею Амстердама і частково робили в наших майстернях", - розповіла Каретник. Над фільмом працює суто українська команда, глядачів збираються вразити спецефектами. Дизайнерка Айна Гассе вигадала майже півтисячі костюмів, більшість ручної роботи. Премєра 2-годинного фільму-казки запланована на кінець цього року.

"Буковель підтримує багато різних проектів. Мене вразило, що це українське кіно такого масштабу, знімається в Україні! Можливо, вигадана історія, але вона змусить думати людей один про одного тільки позитивно", - прокоментував подію Олександр Шевченко. Подивитись, як знімають фільми, гості Буковелю зможуть до кінця березня, а потім кіношники поїдуть, однак декорації залишаться. Працівники курорту обіцяють їх не розбирати, а використовувати як додаткову туристичну принаду.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар