Дружелюбний ротвейлер ледь не розірвав свого літнього господаря на шматки

Дата публікації
Перегляди
2102
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружелюбний ротвейлер ледь не розірвав свого літнього господаря на шматки

Ротвейлер зненацька накинувся і пошматував свого господаря

Припускають, що викликати раптову агресію пса міг сказ або старі образи на господаря.

У Житомирі ротвейлер мало не загриз свого господаря, повідомляє ТСН.

Пес раптово накинувся на людей у той момент, коли господар та гість розмовляли на подвір'ї. Найімовірніше, вольєр, де утримували собаку, був відчинений. Спочатку ротвейлер кинувся до гостя, але коли той утік, перекинувся на 77-річного господаря.

Рятувальники, які приїхали на виклик, не змогли відтягнути собаки, що буквально шматував людину. Зупинити ротвейлера змогли лише пострілом.

"Агресія у нього була явно виражена, по ньому було видно, що живим його просто не спіймати. Я поцілив ротвейлеру у грудну клітку, одним пострілом", - розповів молодший інспектор групи затримання ДСО В'ячеслав Буряк.

Потерпілого у вкрай тяжкому стані доправили до лікарні. Він отримав серйозні травми тулуба та травми верхніх і нижніх кінцівок з виривом м'язів.

Дивує те, що за шість років, які ротвейлер прожив у родині, він жодного разу не виявляв агресії. Пес був настільки товариським, що давав себе погладити навіть незнайомим.

Чоловік Артем Ржанський, на якого першим накинувся пес, не раз бував у дворі. Він розповів, що із ротвейлером спілкувався без проблем.

Спровокувати агресію собаки могла давня образа на господаря, пояснили кінологи. Виплеснутися вона могла в будь-який момент. Але головне - ротвейлер - це серйозна порода, яка потребує спеціальної дресури.

Втім, ще однією ймовірною причиною нападу собаки називають сказ. Тіло ротвейлера доправили на експертизу. Щеплення від сказу пес не мав. За 6-ть років йому не зробили жодної вакцинації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2102
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація