Двох дітей-знайд в Одесі поселять разом

Хлопчики житимуть у спеціалізованому будинку дитини.

В Одесі знайшли ще одного покинутого хлопчика. Дві жінки ромської національності привели малюка під ворота дитячого будинку опівдні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Малюком опікуються фахівці дитячої установи. Хлопчик хворий на бронхіт. Він відгукується на ім'я Артем і справляє враження дитини, яка виховувалася в цілком благонадійній родині. Знає багато слів, уміє кататися на велосипеді, сам їсть та користується вбиральнею.

"Чудова дитинка. Дуже розвинений гарний хлопчик, активний. Чудово спить, їсть. Ми його вже дуже сильно полюбили", - каже лікар-педіатр КУ міського спеціалізованого будинку дитини №1 міста Одеси Тетяна Дрожжина.

Медики впевнені, що дитину побили. Проте про систематичне насилля не йдеться, радше про грубе поводження впродовж останнього тижня. Травми, завдані хлопчику, лікування не потребують. В ізоляторі дитячого будинку його лікують від кашлю.

Поліція нині шукає не лише рідних малюка, а й жінок, які його привели. Правоохоронці кажуть, що із заявою про зникнення дитини в Одесі ніхто не звертався. Рідних Артемка шукають по всій Україні.

"Перевіряємо територію, де знайдена дитина, бази даних зниклих дітей. Інформацію розіслали всім колегам по Україні та волонтерам. Аналізуємо наш банк сімей, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах", - розповіла начальник служби у справах дітей Одеської міської ради Ірина Даманська.

Артемко – вже другий знайда в Одесі. Два тижні тому просто на вулиці знайшли виснаженого й сильно побитого Володю. Його вже готують до виписування з лікарні. Поки не знайдуть усиновлювачів, він житиме в цьому ж сиротинці. Днями його зареєструють як Доброславова Володимира Миколайовича. Так його назвали в службі в справах дітей. Рідних батьків його так і не знайшли.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

ВідеоВ Одесі дві циганки залишили під дитбудинком маленького хлопчика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: