Екс-губернатор готовий до ексгумації сина, щоб довести його вбивство

На думку Різака, його син став жертвою вбивства, за яким стоять замовники.

Різак заради правди готовий ексгумувати тіло сина

Різак заради правди готовий ексгумувати тіло сина / © Українські новини

Екс-губернатор Закарпатській області Іван Різак стверджує, що його син Олексій не падав з 15-ти поверхівки, і заявляє про те, що готовий довести це, погодившись на ексгумацію тіла під контролем Генеральної прокуратури.

Про це Різак написав у відкритому листі на адресу прокурора Закарпатської області Анатолія Петруні, начальника обласного управління СБУ Василя Сітара і начальника обласного управління МВС Василя Варцаби.

На думку Різака, його син став жертвою вбивства, за яким стоять замовники - "серйозна політична бізнес група". Він підозрює, що замовники вбивства є також розповсюджувачами інформації про самогубство його сина.

Також він наполягає на тому, що його син Олексій "не падав з ніякого поверху висотки".

"Його тіло не постраждало, не постраждав навіть його одяг. Нами не було знайдено жодного перелому рук і ніг, жодної травми на обличчі. Сьогодні вперше хочу заявити, що саме мною прийнято рішення про похорони сина на другий день. Це було зроблено у зв'язку з тим, що так мені вдасться зберегти тіло вбитого Олексія і не піддавати його роздиранням судмедекспертів з метою приведення тіла під версію падіння з 15 поверху", - заявляє Різак.

Він також підкреслює, що готовий написати заяву про ексгумацію тіла сина під контролем Генеральної прокуратури та судмедекспертів.

"Це підтвердить, що всі бачили навіть на похоронах - на тілі Олексія не було жодної травми", - написав Різак.

Також він оприлюднив свої вимоги до правоохоронних органів.

"Вимагаю розслідування, яким чином і ким був завезений в морг мій син Олексій. Вимагаю допиту всіх медичних працівників, задіяних у той вечір для так званого надання допомоги моєму вбитому сину", - написав Різак.

Нагадаємо, за інформацією міліції, 16 листопада в Ужгороді в результаті падіння з балкона 15 поверху загинув 23-річний син екс-губернатора Закарпаття Івана Різака - Олексій.

Після низки самогубств в даній багатоповерхівці її мешканці просили губернатора Закарпатської області Олександра Ледиду закрити вихід на балкони сходових кліток їхнього будинку.

Пізніше міліція за фактом смерті сина екс-губернатора Різака порушила кримінальну справу за статтею "доведення до самогубства".

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie