Глава МЗС Фінляндії відвідав Станицю Луганську

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хаавісто позитивно оцінив процес відновлення зруйнованого мосту.

У суботу, 2 листопада, фінляндська делегація на чолі з міністром закордонних справ Пекком Хаавісто відвідала ділянку розведення в районі населеного пункту Станиця Луганська.

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил у Facebook.

Як повідомляється, глава МЗС Фінляндії позитивно оцінив роботу української сторони на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Станиця Луганська". Зокрема, Хаавісто відзначив проведення ремонто-відновлювальних робіт зруйнованого мосту через річку Сіверський Донець.

"Ділянку розведення №1 (Станиця Луганська) з робочим візитом відвідала делегація Фінляндської Республіки, на чолі з міністром закордонних справ Фінляндської Республіки паном Пекка Хаавісто. Від української сторони делегацію очолив заступник міністра закордонних справ України пан Єгор Божок", - йдеться у повідомленні.

Ділянку розведення №1 (Станиця Луганська) з робочим візитом відвідала делегація Фінляндської Республіки, на чолі з...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 2 листопада 2019 р.

Нагадаємо, раніше на відеохостингу YouTube запустили онлайн-трансляцію з веб-камери, встановленої біля зруйнованого мосту в районі смт Станиця Луганська на Луганщині. Відновлення мосту через р. Сіверський Донець у районі Станиці Луганської є частиною міжнародних зобов’язань України для покращення гуманітарної ситуації на лінії розмежування. Відкрити міст мають до 27 листопада. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції