Нідерландські слідчі допитали Цемаха у справі збиття MH17 - Зеленський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фігуранта збиття MH17 встигла допитати міжнародна слідча група.

Фігуранта справи про збиття рейсу MH17 "зенітника "ДНР" Володимира Цемаха допитали нідерландські слідчі перед обміном полоненими між РФ та Україною.

Про це 7 вересня під час зустрічі українських бранців в аеропорту "Бориспіль" розповів президент України Володимир Зеленський.

Президент відповів на запитання журналістів: "Чи допитали слідчі Цемаха перед відправленням?" - і зізнався, що через це обмін міг зірватися.

"Допитали і не тільки перед поверненням. Не буду казати прізвища європейських лідерів, з якими ми проговорили момент і час для того, щоб зробити повний допит для слідчих дій. Ми все це зробили. Це було дуже складно і я боявся, що через це може зірватися обмін",- сказав Зеленський.

До України 7 вересня повернулися 35 українців. Повний список дивіться за посиланням

Раніше повідомлялося, що причиною зриву обміну 30 серпня могла стати вимога Росії відпустити "зенітника "ДНР" Володимира Цемаха, який є фігурантом нідерландської справи про збиття MH17. Незважаючи на те, що прокурори у Нідерландах просили українську владу не видавати Цемаха Росії, 5 вересня Київський апеляційний суд відпустив бойовика з-під варти під особисте зобов'язання.  

Відео Літак із українськими в’язнями повернувся до Борисполя

Літак, у якому повернулись українські полонені, приземляється у Борисполі. Родичі та друзі полонених чекають на них в аеропорту.  

Літак із українськими в’язнями повернувся до Борисполя

Залиште свій коментар

Вибір редакції