Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ оголосила підозри суддям і колишньому керівництву Апеляційного суду за арешт майданівця

Його безпідставно притягнули до відповідальності за нібито участь у масових заворушеннях.

Генпрокуратура повідомила про підозру двом суддям і колишньому заступнику голови Апеляційного суду Києва.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Як зазначається, 6 лютого 2014 року вони ухвалили завідомо неправосудне рішення – відмовили в задоволенні апеляційної скарги захисту арештованого. Так, вони залишили у силі рішення про тримання його під вартою. За словами ГПУ, до цього чоловіка незаконно затримали з декількома шинами в автомобілі. Його безпідставно притягнули до кримінальної відповідальності за нібито участь у масових заворушеннях.

Окрім цього, колишньому заступнику керівника цього суду інкримінується також і незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду.

Нагадаємо, учасники Революції Гідності нарікають на ситуацію з суддями, котрі виносили вироки проти майданівців. Більшість працівників Феміди досі на своїх посадах, а хтось навіть пішов на підвищення.

Відео85% суддів, які ухвалювали рішення проти майданівців, досі залишаються на своїх посадах

Вища рада правосуддя залишила 85% суддів Майдану на посадах. Пояснення прості - для більшості з них закінчилися строки притягнення до відповідальності, або ж фахівці вирішили, що порушення цих суддів є незначними. Тому запитання батьків загиблих героїв Небесної Сотні залишаються риторичними - чому до сих пір не покарані вбивці, чому суддів не позвільняли, чому нема перемін в державі.

85% суддів, які ухвалювали рішення проти майданівців, досі залишаються на своїх посадах

Залиште свій коментар

Вибір редакції