"Гроші" покажуть, як чиновники обкрадають дітей

Сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1 стартує новий сезон програми "Гроші", у якому покажуть чергову серію сенсаційних розслідувань.

Першою темою випуску стане День знань. Журналісти програми "Гроші" розкажуть, як чиновники готуються до початку навчального року та обкрадають дітей. Окрім того, глядачі дізнаються, хто з можновладців відправляє своїх дітей навчатись за кордон.

Після впровадження електронних декларацій чиновники намагаються ретельно ховати свої статки від громадськості, проте програма "Гроші" покаже, як їх викривають власні діти, хизуючись світлинами в Instagram та Facebook.

Також журналісти програми приділили увагу історії із запуском facebook.ru. У новому випуску "Гроші" розкажуть, чим це загрожує Росії, адже офіційні представники Facebook вже погрожують судовим позовом.

Також, глядачі "Грошей" дізнаються подробиці скандалу зі зрідженим газом. Журналісти програми провели розслідування нової корупційної схеми, яка дозволяє колишньому президенту-втікачу Януковичу продовжувати свій розкішний спосіб життя.

На додаток, програма "Гроші" поставить запитання, якого бояться більшість українських артистів, - "Чий Крим?" Глядачі зможуть побачити відповіді українських зірок у новому випуску. Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1.

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

програма Гроші ведучий

Залиште свій коментар