Касько повідомив про збій в оновленні місцевих прокуратур

За його словами, далеко не всіх членів комісії, яких пропонував Давід Сакварелідзе, було призначено.

Заступник генпрокурора Віталій Касько повідомив, що у структуру місцевих прокуратур фактично не пройшли нові люди, хоч для відбору нових керівників і провели відкритий конкурс

"Генеральним прокурором не було призначено жодного зовнішнього кандидата, тобто осіб, які раніше не працювали в прокуратурі. 84% з них, раніше займали посади керівників районних прокуратур. Більшість з них працювала в тому числі з 2010 року", - пояснив Касько в ефірі "Громадського радіо".

"Вони не підпадають під закон про люстрацію, тому що на цьому рівні під дію цього закону підпадали лише прокурори, які працювали в Києві", - каже він, додаючи, що "ідея Сакварелідзе про прихід нових людей до прокуратури дала збій".

"По-перше, це підготовка нормативної бази. Те, що було підготовано управлінням реформ, було відкореговано управлінням правозабезпечення, яке не підпорядковувалось Сакварелідзе. Далеко не всіх членів комісії, яких пропонував Давід Сакварелідзе, було призначено, адже генеральний прокурор мав іншу думку", - пояснив заступник Шокіна.

Нагадаємо, що генпрокурор України Віктор Шокін призначив 154 керівники місцевих прокуратур. Також повідомляється, що від 15 грудня почали діяти 178 місцевих прокуратур.

Зазначимо, що у Чернівецькій області з 15 грудня припинили свою діяльність 17 міських, районних, районних у містах та міжрайонних прокуратур, натомість створено 4 місцевих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: