Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кіборг" розшукав сироту, лист котрої носив під бронежилетом в АТО

Військовий переконаний, що підтримка людей уберегла його від смерті.

На Херсонщині демобілізований з АТО боєць розшукав дівчинку, що написала йому листа два роки тому. Усю службу на Донбасі він пройшов із цим оберегом під бронежилетом, а коли повернувся з армії – приїхав до дитячого будинку в Каховку, щоби познайомитися з автором листа і розповісти дітям, яку велику силу мають їхні послання бійцям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сергій Павленко був контужений, але головне – повернувся додому живим.

"Здивувався, що це з Каховки. І я його одразу під броню засунув", - пригадує він своє знайомство з листом.

Розшукати авторку листа Сергію допомогли друзі. Вона – вихованка дитячого будинку. Там бійця АТО, як і інших, зустрічають із концертом. Про мету його візиту діти не знають.

Відео На Херсонщині боєць АТО розшукав дівчинку, яка 2 роки тому написала йому листа

Чоловіка у формі запрошують до слова. Він показує малюнки і лист, що завжди носив із собою. Серед інших дітей у залі 16-річна Христина. Вона ще не знає, що боєць розповідає про її листа.

"Він пройшов зі мною багато. Донецький аеропорт, багато де ще. Ось тут він був, під пластиною, разом із листом моєї доньки та іншими листами", - розповів солдат.

Боєць показав дітям погнуту після влучання пластину бронежилету. Каже, лише листи й стримали смертоносний метал.

Що саме писала два роки тому невідомому солдату – авторка вже не пам'ятає. Згадує лише свій настрій тоді.

"Я його писала із сумним настроєм. Шкода було. Переживала", - каже Христина Милова.

Інші вихованці кажуть, що радіють, бо їхні листи потрапили за призначенням.

"Я рада, що прийшла людина, і лист дійшов. Дуже переживали, щоби дійсно доходили наші листи. Ми їх писали з любов'ю та малювали ці малюнки", - зізналася Ярослава.

"Христині пощастило. Я теж хотів би бачити, кого я порадував своїм малюнком чи листом", - каже Руслан.

Христина із Сергієм обмінялися телефонами. Вони впевнені, це не остання їхня зустріч. Сергій – серед інших волонтерських подарунків – вручив дівчині свій натільний хрестик.

"У мене просто був шок. Дар мови відняло. Він мені, сподіваюся, буде приносити удачу. Не сподіваюся, а буде", - сказала дівчинка.

Про свої враження від знайомства розповів і Сергій Павленко, відомий побратимом за позивним "Лєший".

"Знаєте, віддишка, як повітря бракує. Приємно дуже, дуже хороші веселі діти. Видно, що класні, ставлення дуже хороше. Приємно, що я встиг, що вона ще тут вчиться. Якби запізнився, трохи пізніше, вона могла вже в іншому місті десь жити своїм життям", - розповів боєць.

Лист Христини Сергій залишив у дитбудинку для музею. Вони обоє сподіваються – війна, яка їх звела, теж невдовзі стане історією.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції