Кількість жертв отруйної горілки впритул наблизилася до 50

Нові смерті зафіксовані в Харківській області.

Протягом доби зафіксовано ще 7 смертей від фальсифікованого алкоголю. Загибель людей констатували медики на Харківщині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загальна кількість жертв сурогатної горілки по Україні зросла тепер до 49 людей. За даними Державної служби з питань безпечності продуктів, судмедекспертиза у 23 померлих виявила метиловий спирт.

Тим часом на Одещині викрили ще один цех, де виробляли фальшовану оковиту. У селищі Великомихайлівське та в Одесі правоохоронці провели одночасно обшуки за дев'ятьма адресами і виявили понад 500 літрів фальсифікату. Правопорушники підробляли переважно елітний алкоголь – кілька сортів горілки та коньяку. Продавали продукцію через інтернет.

Виробництво отруйної горілки викрили правоохоронці на Одещині

Іще сім смертей за минулу добу від фальсифікованого алкоголю констатували медики - це знову Харківщина. Кількість жертв сурогатної горілки загалом по Україні зросла до 49 людей. Цех, де виробляли фальшовану оковиту, викрили на Одещині. У селищі Великомихайлівське та в Одесі правоохоронці провели одночасно обшуки за 9-ма адресами. Виявили понад 500 літрів фальсифікату.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: