Комбат "Донбасу" розповів, коли з Донецька виженуть всіх терористів

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Комбат "Донбасу" розповів, коли з Донецька виженуть всіх терористів

Фото: Reuters

За словами Семенченка, на звільнення Донбасу може піти близько трьох місяців.

Бійці батальону "Донбас". / Фото: facebook.com/dostali.hvatit
До Дня Незалежності звільнити Донецьк від терористів не вдасться. Про це заявив командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

"Наскільки я володію ситуацією, таке завдання виконати нереально", - відповів Семенченко в інтерв'ю "Фокусу" на питання про те, чи зможуть звільнити Донецьк в найближчий місяць.

За словами комбата, на поетапну зачистку кварталів може знадобитися близько місяця - півтора. Крім того, Семенченко не поспішає робити оптимістичних прогнозів щодо звільнення всієї території Донбасу від терористів.

На питання, як багато часу для цього потрібно, комбат батальйону відповідає, що "для цього треба виконати кілька умов. По-перше, зачистити зрадників, які зливають інформацію. По-друге, замінити осіб, які погано забезпечують логістику, при цьому кричать "ура!" на телеекранах".

"Якщо ситуація залишиться такою ж, місяці два-три нам буде потрібно для визволення Донбасу. Але потім виникне інша проблема - терористичні акти", - говорить Семенченко, не виключаючи, що подібні теракти можуть бути здійснені в Києві, що сильно вплине на загальну ситуацію.

Семенченко наголошує, що цими загрозами слід займатися і для цього потрібно робити конкретні кроки - наприклад, наростити кількість обладнання з пошуку вибухівки, службових собак та фахівців.

Як повідомлялося раніше, штаб АТО розповів про шляхи евакуації з Донецька, Луганська та Горлівки. Евакуаційні коридори будуть відкриті кожного дня по чотири години.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація