"Козак-переможець" зник із сайту СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше зображення було в "шапці" офіційної веб-сторінки спецслужби.

З оформлення сайту Служби безпеки України зникло зображення пам’ятника під назвою "Козак-переможець". Ця скульптура знаходиться біля будівлі спецслужби в Києві, повідомляє Еспресо.

Композиція присвячена всім захисникам незалежності України – учасникам війни на Донбасі. Монумент виконано з каменю та металу. Пам’ятник складається з фігури козака-вершника, який довгим списом вбиває двоголового змія-дракона. Його відкрили на вулиці Володимирській у 2015 році. "Пам'ятник символізує перемогу над алегоричним образом зла, що намагається наповзти на Україну", – коментували тоді цей образ у СБУ.

Шапка сайту СБУ_01
Еспресо.TV
Шапка сайту СБУ_02

Зображення монументу також прикрасило офіційну веб-сторінку української спецслужби. Однак тепер, як помітили користувачі, малюнок змінила контактна інформація.

Відео На Донбасі загинули двоє бійців спецпідрозділу СБУ "Альфа"

Денису Волочаєву було 37 років, Дмитру Каплунову - 38.  У штабі ООС повідомляють, що напередодні російські диверсанти спробували проникнути в тил української армії. Їх помітили, намагались перекрити шляхи відступу. При цьому двоє військовослужбовців підірвалися на вибухових пристроях і померли на місці.  

На Донбасі загинули двоє бійців спецпідрозділу СБУ "Альфа"

Залиште свій коментар

Вибір редакції