Луценко назвав причину, чому Саакашвілі не будуть брати під домашній арешт

Луценко назвав причину, чому Саакашвілі не будуть брати під домашній арешт

Фото: unian.net

Також генпрокурор розповів, що найближчим часом екс-президента Грузії очікує низка допитів.

Міхеілу Саакашвілі не обиратимуть запобіжного заходу, оскільки він приходить на допити, про це в інтерв’ю ТСН.ua, повна версія якого буде опублікована згодом, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Саакашвілі після багатьох чудернацьких акцій все ж таки почав ходити на допити. Зараз, коли закінчується обраний йому запобіжний захід, ми не будемо його подовжувати. Він приходить за повістками, тому жодних обтяжень, на мій погляд, не потребує. Наскільки я знаю, найближчим часом у нього знову буде серія допитів. Тому сподіваюся, що він так само буде спокійно приходити туди і давати відповідні свідчення", - зазначив генпрокурор.

Він також додав, що експертиза підтвердила автентичність голосів Саакашвілі і Сергія Курченка. За словами Луценка, експерт за свої висновки несе кримінальну відповідальність, а це означає, що слідство володіє юридичним фактом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з офісу олігарха-втікача Сергія Курченка було передано понад $200 тис. на фінансування акцій лідера "Руху нових сил", зокрема на можливе захоплення приміщення українського парламенту. 

Учора, 5 лютого, Київський апеляційний адмінсуд відмовив екс-президенту Грузії у статусі біженця. Що тепер може стати підставою для його  екстрадиції через відсутність громадянства. 

Міський суд Тбілісі виніс заочний вирок Михеілу Саакашвілі

Міський суд Тбілісі виніс заочний вирок Михеілу Саакашвілі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація