Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовив Саакашвілі у статусі біженця

Відтепер у влади є підстави для його екстрадиції.

Київський апеляційний адмінсуд підтвердив рішення Окружного адмінсуду, що відмовився визнавати незаконним рішення ДМС про відмову в наданні лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі статусу особи, яка потребує додаткового захисту, пише "Інтерфакс-Україна".

За словами його адвокатів, це рішення трохи розв’яже руки українській владі, яка тепер має всі підстави для екстрадиції Саакашвілі через відсутність у нього громадянства. 

Сам екс-президент Грузії вважає, що це рішення не суду, а особисто Порошенка.

"Таким чином я втрачаю статус перебування в Україні. Це чергове рішення Порошенка, а не суду", - наголосив Саакашвілі. 

Вирок суду у справі додаткового захисту

Таким чином я втрачаю статус находження в Україні. Це чергове рішення Порошенка, а не суду. -- Таким образом я теряю статус нахождения в Украине. Это очередное решение Порошенко, а не суда.

Опубликовано Mikheil Saakashvili 5 февраля 2018 г.

Нагадаємо, 4 лютого у столиці відбувся так званий Марш за майбутнє. Його учасники, які водночас є прихильниками Саакашвілі, вимагали відставки Петра Порошенка. А на майбутнє анонсували схожі акції по всій Україні.

ВідеоМіський суд Тбілісі виніс заочний вирок Михеілу Саакашвілі

Три роки в'язниці за зловживання владою дали екс-президенту Грузії. Колишньому главі держави також заборонили обіймати державні посади упродовж півтора року. У рішенні грузинського суду йдеться про те, що 2009 року Сакашвілі помилував чотирьох поліцейських, яких засудили за вбивство банкіра Александра Гіргвліані.

Міський суд Тбілісі виніс заочний вирок Михеілу Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції