Львів став одним з найкращих європейських міст майбутнього

Львів став одним з найкращих європейських міст майбутнього

Представників Львову запрошено на церемонію нагородження "Financial Times" / Фото: wyr.com.ua

У Львівській міській раді радіють, що такі рейтинги допомагають залучати іноземних інвесторів.

Львів увійшов у десятку кращих європейських міст майбутнього, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За дослідженнями міжнародної ділової газети "Financial Times", Львів оцінили в категоріях найкращої стратегії залучення прямих іноземних інвестицій та найбільшої економічної ефективності ведення бізнесу.

"Таке досягнення свідчить про те, що зусилля щодо розробки та реалізації інвестиційної стратегії Львова докладено правильно, а також підтверджує правильність обраного курсу. Визнання на міжнародному рівні збільшує ймовірність того, що інвестори прийдуть саме до Львова", - зазначив начальник управління інвестицій та зовнішньоекономічних відносин Львівської міської ради Сергій Кіраль.

Він додав, що участь міст у подібних рейтингах знімає перший бар'єр у виборі їх інвестором. "Адже закордонні інвестори перед виходом на іноземний ринок, зазвичай, цікавляться, що про місто чи країну відомо, які рейтинги воно займає за міжнародними дослідженнями", - зауважив Кіраль.

Також стало відомо, що цього року Львів вперше запрошений на церемонію нагородження "Financial Times", що відбудеться у Каннах (Франція) у рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM. Тут зберуться понад 30 тисяч представників бізнесу та влади з усієї Європи та світу.

"Financial Times" - щоденна британська газета, яка виходить в Лондоні з 1888 року. Зараз вона широко відома як одна з найкращих газет Великобританії, що спеціалізується на загальних новинах, міжнародній комерційній діяльності і фінансових новинах, підтримуючи при цьому незалежну редакційну політику.

Читайте також:

У Львові таки буде стадіон і аеропорт імені Бандери

У плавучому місті житиме близько 1000 людей (відео)

Прага стала найдорожчою в Європі для святкування Нового року

Львів рекламуватиме себе на Євро-2012 у соцмережах (відео)

У Львові нарахували рекордну кількість левів - 4,5 тисячі

Повʼязані теми:

Наступна публікація