Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів’янам пропонують на день відмовитись від пластикових виробів

Найбільші мережі супермаркетів замінять пакетики на паперові і багаторазові торбинки.

У Львові хочуть на день відмовитися від одноразових пакетів та пластикового посуду,  екологічну акцію проведуть 9 квітня, йдеться в ТСН.12.00.

Всі великі торговельні мережі міста погодилися на добу замінити пластик на паперові чи багаторазові торбинки. Мешканців міста закликають в цей день йти за покупками із своїми торбами. Така ініціатива - частина програми «нуль відходів», яка покликана поступово відмовлятися від пластику. «Ну, як мінімум, з собою можна брати паперові пакети і так далі, це не проблема», - кажуть покупці.

Торік міськарада ухвалила рішення зобов'язати магазини пропонувати покупцям упаковку - альтернативну пластику.  «Таким чином відмовляючись від поліетилену, ми хочем показати тим компаніям, тим інституціям, тим стартапам, які готові пропонувати для великої кількості мереж якісні паперові замінники, не поліетиленові, то ринок відкритий, супермаркети готові», - каже заступник міського голови  Львова Андрій Москаленко.

Відео 9 квітня у Львові на день відмовляться від пластику

А саме від одноразових пакетів та пластикового посуду. Усі великі торговельні мережі міста погодилися в цей день замінити пластик на паперові чи багаторазові торбинки. Мешканців міста закликають в цей день йти за покупками із своїми торбами. Така ініціатива - це частина програми "нуль відходів", яка покликана поступово відмовлятися від пластику.  

9 квітня у Львові на день відмовляться від пластику

Залиште свій коментар

Вибір редакції