Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Завдання ведучої − допомогти дітям 7-13 років зануритись у неймовірно цікавий світ медіа.

Улюблена українська ведуча ранкового шоу "Сніданок за 1+1" Людмила Барбір стала куратором дитячої медіашколи Вищої Школи Media & Production. Навчання розпочнеться 17 березня і триватиме два місяці, протягом яких Людмила буде координувати навчання та разом з тренерами курсу ділитися з дітьми власним телевізійним досвідом.

 "Навчати дітей − велика відповідальність. І я вважаю за честь стати куратором неймовірного майданчика, який занурює у світ медіа − Дитячої медіашколи Вищої школи Media & Production. Протягом двох місяців разом із великою професійною командою ми покажемо, як створюється чарівний телевізійний світ, познайомимо з зірками 1+1 медіа, навчимо створювати влоги, новинні сюжети, поводитися в кадрі, відкриємо, як працює телебачення зсередини. І можливо, комусь з маленьких студентів це допоможе визначитися з майбутньою професією. Чекаємо на ваших діток", − коментує Людмила Барбір.

Детальніше про дитячу медіашколу, умови вступу та навчання − на сайті Вищої Школи Media & Production і за посиланням: https://school.1plus1.ua/courses/dytiacha-media-shkola.

Людмила закінчила Київський Національний університет театру, кіно і телебачення за фахом "актриса театру і кіно" і вже понад п’ять років веде ранкове шоу на телеканалі "1+1". Бере участь у зніманнях серіалів, художніх фільмів, дубляжі та дає майстер-класи з основ сценічної мови. В Україні її голосом розмовляють героїні блокбастерів "Аватар", "Росомаха". Захоплюється бойовими мистецтвами.

Вища школа медіа_1
прес-служба каналу "1+1"

Залиште свій коментар

Вибір редакції