Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лжемінера метро і "Борисполя" запроторили до психлікарні

Суд вирішив направити киянина на лікування в психіатричну лікарню.

Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення направити на лікування в психіатричний заклад киянина, який в серпні 2012 року кілька разів "мінував" столичні станції метро, а також аеропорт "Бориспіль".

Прес-служба прокуратури Солом'янського району Києва нагадала обставини справи: 29-річний житель столиці 5 серпня минулого року зателефонував у чергову частину міліції з таксофона неподалік від свого будинку з повідомленням про те, що біля станції метро "Хрещатик" закладена бомба. Таку ж історію він повідав 8 серпня.

Потім лжемінер дзвонив до міліції з мобільного телефону і повідомив про мінування станцій метро "Університет" та "Печерська".

21 серпня киянин знову з таксофона двічі повідомив на номер "102" про бомбу в аеропорту "Бориспіль".

У прес-службі підкреслили, що у всіх випадках фахівці-вибухотехніки обстежили об'єкти можливих мінувань і вибухонебезпечних пристроїв не виявили.

У ході розслідування кримінальної справи (ч. 1, 2 ст. 259 КК України - завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху) встановлено, що киянин через свій психічний стану не міг усвідомлювати свої дії і керувати ними.

Згідно з висновком стаціонарної судово-психіатричної експертизи чоловік хворіє параноидною формою шизофренії безперервного перебігу і потребує примусових заходів медичного характеру.

"Суд підтримавши позицію прокуратури Солом'янського району Києва виніс постанову застосувати до киянина примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з посиленим наглядом", - підкреслюється в повідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції