Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Mastercard оновлює футбольні майданчики в містах України

Безцінні футбольні історії починаються на майданчиках біля дому. Тепер – на новеньких і спеціально обладнаних.

До проведення у Києві фіналу UEFA Champions League, компанія Mastercard започаткувала Всеукраїнську соціальну ініціативу "Передай пас". У рамках проекту проходить відновлення футбольних майданчиків у 12 містах України. Першим став майданчик у Києві за адресою бульвар Лесі України, 24. Його офіційно відкрили представники Mastercard та КМДА, а також амбасадор проекту, легендарний футболіст і голкіпер Олександр Шовковський.

Станом на середину липня оновлені майданчики відкрилися у 7 містах України: Броварах, Дніпрі, Запоріжжі, Рівному, Харкові, Черкасах і Чернігові. На черзі Житомир, Львів, Одеса та Чернівці. Майданчики обладнані відповідно до всіх міжнародних вимог для гри у міні-футбол. У ході ремонтних робіт на них замінили фундамент, поклали мультифункціональне покриття, встановили нові огорожі та спортивне обладнання.

Таку ініціативу Mastercard започаткував, провівши всеукраїнське дослідження, і дізнавшись наскільки футбол важливий для українців. Так, майже 50 % опитаних вважають, що футбол об’єднує друзів та допомагає зустрічатися із новими людьми. Більше 40 % вважають цю гру чудовим способом зняти стрес, а ще 17 % захоплюються нею із дитинства. Компанія розраховує, що ініціатива об’єднає українців та допоможе самореалізуватись перспективним молодим футболістам.

Mastercard_1

"Футбол це велика сила, що об’єднує та надихає на нові старти. Любов українців до цієї гри надихнула Mastercard дати початок масштабним важливим змінам на краще. Згідно з нашими дослідженнями, кожен другий українець вбачає у створенні спортивної інфраструктури шлях до популяризації футболу. А 84% опитаних вважають, що це позитивно вплине на громаду. Так народилася ідея започаткувати відновлення футбольних майданчиків у різних містах України. І ми разом з партнерами вже створюємо умови, щоб у якомога більшої кількості людей була можливість грати і насолоджуватися грою", — зазначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.

Вибір редакції