Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже 900 ідей отримано на пітчинг The Next Big Thing. Generation

Професійний склад журі The Next Big Thing. Generation розпочинає етап оцінювання робіт.

Сьогодні, 1 серпня, завершилося приймання ідей на пітчинг The Next Big Thing. Generation від "1+1 медіа". На конкурс надійшло майже 900 заявок, що стало абсолютним рекордом за 7 проведених конкурсів.

Професійний склад журі The Next Big Thing. Generation розпочинає етап оцінювання робіт. Критерії оцінювання від 1 до 10 балів. На основі голосів журі та глядацького онлайн-голосування на сайті конкурсу буде обрано топ-20, співвідношення 70% на 30% відповідно. Етап онлайн-голосування припиняється 17 серпня. Вже 21 серпня буде оголошено топ-20 у кожній із номінацій, які перейдуть до наступного етапу.

На третьому етапі півфіналістам буде запропоновано деталізувати свою ідею, надіславши сценарій від 2 до 5 серій/випусків. Після чого журі визначить топ-10, які вже на фіналі особисто захищатимуть свою ідею. Саме серед них журі визначить переможців – 1, 2 та 3 місця у кожній із номінацій.

"Наразі ми розпочинаємо досить відповідальний етап – голосування та формування топ-20 у кожній із номінацій. Оскільки 70% оцінки залежить від балу журі, у нас на меті – детально розглянути та проаналізувати абсолютно кожну роботу. Ми щиро віримо, що серед отриманих заявок ми знайдемо ідею, реалізацію якої полюбить кожен український глядач", коментує Світлана Павелецька, директор з маркетингових комунікацій "1+1 медіа".

Нагадаємо, попередній зріз робіт показав, що багато поданих робіт у жанрі комедії. Здебільшого – це історії про людей, які переїздять із села в місто. Ще одна тенденція, яка переважає у кожній із номінації, – це залучення зірок до проектів.

Фінал пітчингу відбудеться 28 вересня. Призові місця визначатимуться у обох номінаціях. Володарі перших місць отримають реалізацію ідеї. Друге місце у номінації "X-серіали" це просування і підтримка формату серіалу на міжнародному ринку із метою продажу. Друге місце у номінації "Z-веб-формати" повний консалтинг ідеї від команди "1+1 Digital". Володарі третіх місць отримають безкоштовне навчання  у Вища школа Media & Production за обраним напрямом.

Вибір редакції